Ūsuotas vakarėlis

Intelektualiai-pramoginė šou programa

Pirmyn!

Jau visoje Europoje sklinda ugningi atsiliepimai apie šią programą

„Ūsuotas vakarėlis“ – tai pramoginis žaidimas, kuris suteiks jums ir jūsų svečiams visą spektrą emocijų. Tai naujas stilizuotos šventės formatas, komandinis žaidimas, naudojant unikalią, mygtukinę, valdymo sistemą. Programa sukurta turnyro principu – rungiasi dvi komandos, kuriose nuo 2 iki 15 žmonių. Turai žaidime sudaryti TV šou motyvais.


Kas vyks vakarėlio metu

mes rengiame šventes kiekvieną dieną ir garantuojame:

Kokybę

Mums tai ne tik paprastas žodis. Mes stebime kiekvienos savo rengiamos šventės kokybę ir ištaisome visus trūkumus, kuriuos atrandame

Pozityvus, patyręs ir šiuolaikinis vedėjas

Vedėjų atrankai ir apmokymams mes skiriame ypatingą dėmesį. Mūsų komanda – viena geriausių mieste.

PIlnas įrangos komplektas

Mes atsivežame ir įrengiame būtiniausią įrangą: garsą, apšvietimą, mygtukinę valdymo sistemą ir ekraną, skirtus žaidimų programoms – visa, kas būtiniausia, visada su savimi.

Palydimieji garso efektai

Mūsų vakarėliuose dirba profesionalus didžėjus, pasirūpinantis pilna įrangos, būtinos programos pravedimui, kompektacija. 

Visų svečių įtraukimas

Mes įtraukiame į dalyvavimą programoje visus to norinčius svečius – nuo mažų iki didelių.

Įvairios užduotys ir konkursai

Mūsų programų metu nėra kada nuobodžiauti – mes jas sudarėme iš skirtingų veiklų – muzikinių konkursų, konkursų su ekranu, užšifruotų filmų ir žodžių ir dar daug ko kito...


Kam skirta programa?

Mūsų programa tiks vaikams ir paaugliams nuo 8 metų. Taip pat esame parengę atskirą medžiagą suaugusiųjų vakarėliams nuo 18 metų. Dalyvių laukia loginiai ir pamąstyti verčiantys žaidimai ir užduotys, muzikiniai konkursai, viktorinos, užšifruoti žodžiai, perverstos dainos, užmaskuoti animaciniai filmukai ir filmai, įvairūs žaidimo „Activity“ variantai ir daug kas kito.


Kokią šventę galima surengti?

Programą visumoje arba atskirais blokais mes rengiame praktiškai bet kokiuose renginiuose: vaikų ir suaugusiųjų gimtadienio šventėse, išleistuvėse, darbo vakarėliuose ir vestuvėse. Programna rengiama tiek patalpose, tiek ir gryname ore. Būtina prieiga prie kištukinio lizdo ir sėdimosios vietos dalyviams, visa kita mes atsivežame su savimi!


Emocijos

Video iš ūsuotų vakarėlių

ŪSUOTAS VAKARĖLIS

Užsakyti šventę, užduoti klausimą, nusiųsti pastebėjimą ar atsiliepimą

Užpildykite žemiau pateikiamą formą ir mes jums perskambinsime