Nudžiuginkite savo mylimą žmogų!

Mozaikinis koliažas – tai visas albumas viename paveiksle! 

Tai šedevras, kuris sukels „wow-efektą“ ir paliks neišdildomą įspūdį. Tai kūrybiška, įsimenanti ir stilinga dovana bet kokiam interjerui, pagaminta meistro rankomis su meile!


Mes geriausi

savo srityje

Mūsų technologija suteikia galimybę gaminti geriausius mozaikinius koliažus. Blokai yra skirtingų dydžių, išvengiama išplaukusių veidų, tikslus parinkimas. Blokų kiekis ir dydis optimaliai parenkamas, pagal nuotraukos formatą.

Dalelė širdies kiekviename kūrinyje

Koliažuose, pagamintuose rankomis, yra dalelė širdies, kiekviena detalė atliekama profesionalaus dizainerio rankomis. Jūs iš tiesų patikėsite, kad ši dovana pagaminta rankomis.

Kiek reikia nuotraukų?

Kalbant apie sudėtinių nuotraukų kiekį, yra paprasta taisyklė – kuo daugiau, tuo geriau. Mes kuriame vertingus koliažus ir iš 50–100 nuotraukų, tokiu atveju, neišvengiami nuotraukų pasikartojimai. Jeigu Jūs disponuojate 300 nuotraukų, tai yra labai gerai. Koliažas išeis beveik be dublikatų, įdomiu ir įvairiu. Žinoma, mes gaminame koliažus ir iš 1000 bei daugiau nuotraukų. Tokiu, atveju, koliaže bus parenkamos labiau tinkančios pagal spalvas nuotraukos, vis dėlto, šiuo atveju, dalis nuotraukų gali nepatekti į koliažą. Jeigu Jūs esate paruošę apie 300 nuotraukų, tai, praktiškai, visos jos bus koliaže.

Kaip išsirinkti pagrindinę nuotrauką?

Pagrindine nuotrauka gali būti tiek portretas, tiek bet kokia kita tinkama nuotrauka. Tai, kas bus matoma ant sienos iš toli. Dažniausiai mūsų užsakovai renkasi bendrą šeimos nuotrauką. Tačiau, tai Jūsų fantazijos reikalas ir tinkamas bet koks pasirinkimas. Vieną arba kelias pagrindines nuotraukas pervadinkite, įkelkite į atskirą aplankalą arba atsiųskite atskirai. Jeigu išrinkote kelias pagrindines nuotraukas, ir negalite apsispręsti, – mes su džiaugsmu padėsime išsirinkti tinkamiausią. Kreipkitės.

Kokios kokybės jos turi būti?

Sudedamosios nuotraukos neprivalo būti aukštos kokybės ir skiriamosios gebos, todėl, kad fotokoliaže jos bus nedidelės, o štai pagrindinė nuotrauka – pageidautina, kad ji būtų geros kokybės. Pačias nuotraukas geriausia atrinkti tokias, kurios Jums patinka, o ne visas iš eilės su pasikartojimais ir juodraščiais. Tikėtina, kad turite rinktinių nuotraukų aplankalą, dalį kurių spausdinote arba publikavote internete, ar siuntėte draugams. Skirkite nedaug laiko, atrinkite nuotraukas koliažui, visą kita atliksime mes :)

KAINOS

Į koliažo kainą įskaičiuota viskas: - pagrindo su nuotraukomis paruošimas (apkarpymas, spalvų korekcija) ir pagrindinio vaizdo retušavimas; - darbas su maketu ir, esant reikalui, jo perdarymas; - atspausdinimas ant drobės ir ištempimas ant porėmio; - įpakavimas ir perdavimas transportavimo įmonei Mes imame mokestį tik Jums patvirtinus maketą. Jūs nieko neprarandate. Atsiunčiate mums nuotraukas ir laukiate gatavo maketo. Kainos priklauso tik nuo koliažo dydžio. Žemiau esančioje lentelėje nurodyti populiariausi matmenys. Žinoma, mes spausdiname bet kokio dydžio ir proporcijos kūrinius. Spausdiname koliažą ant dirbtinės drobės (natūrali yra per daug tekstūruota ir mažiau tinkama smulkių detalių perteikimui), ir įtempiame ją ant patvaraus medinio porėmio. Kitoje pusėje – dvi auselės, virvelė, skirtos pritvirtinimui prie sienos. Išeina paveikslas, tarsi iš galerijos, dar vadinamas Canvas.

Aukštos skiriamosios gebos failas su koliažu

PAVEIKSLAS 90*60СМ/80*80СМ

129€ 119€
 • POPULIARIAUSIAS IR OPTIMALIAUSIAS FORMATAS
 • Aukštos skiriamosios gebos failas su koliažu 
 • Spausdinimas ant drobės ir įtempimas ant porėmio
 • Įpakavimas ir išsiuntimas transportavimo įmonei
Aukštos skiriamosios gebos failas su koliažu

PAVEIKSLAS 70*50сm/60*60СМ

€109 99€
 • Aukštos skiriamosios gebos failas su koliažu 
 • Spausdinimas ant drobės ir įtempimas ant porėmio
 • Įpakavimas ir išsiuntimas transportavimo įmonei
 • *atsiųsite nuotrauką kartu su jau paruoštu variantu
Aukštos skiriamosios gebos failas su koliažu

PAVEIKSLAS 150*100СМ/100*100СМ

€219
 • Aukštos skiriamosios gebos failas su koliažu 
 • Spausdinimas ant drobės ir įtempimas ant porėmio
 • Įpakavimas ir išsiuntimas transportavimo įmonei
 • Natūrali drobė

KAIP ATLIKTI UŽSAKYMĄ?

Atlikti užsakymą labai paprasta. Visą darbą mes padarysime už Jus!

Užpildykite formą

Užpildykite formą arba paskambinkite mums ir mes priimsime Jūsų užsakymą.

rašykite mums

Jei turite nuotraukų savo telefone, „iCloud“, kompiuteryje, „DropBox“, „GoogleDrive“, nedvejodami rašykite mums arba supakuokite į archyvą ir atsiųskite nuorodą į savo nuotraukas naudodamiesi šiomis platformomis

Pasirinkite pagrindinę

Pasirinkite pagrindinę ir sudedamąsias koliažo nuotraukas, nustatykite koliažo dydį (bent jau pirštais, mes Jus suprasime ir patarsime, kaip geriau) :)

Stebinti – lengva!

Vienoje dovanoje sukurta tiek vertingo!

Geriausia paslauga kuriant koliažus iš Jūsų nuotraukų!

UŽSAKYTI